Hakkımızda

Güncelleme: 2019-06-26

IGTOR Nedir?

IGTOR, kullanıcıların Instagram'da beğeni / takipçi edinmelerine yardımcı olan ücretsiz bir web uygulamasıdır. IGTOR, daha az sosyal medya etkileşimi sağlama problemini çözmek için kurulmuş bir sitedir.

IGTOR, otomatik beğeni, otomatik takip, otomatik yorum, otomatik yorum beğenme, medya indirici, profil fotoğrafı indirici gibi indiriciler ve ücretsiz olarak birçok araç sunmaktadır.

Nasıl çalışır?

Bu bir değişim tabanlı bir platformdur. Beğeniler / takipçiler alacaksınız ve karşılığında diğer kullanıcılara da aynısını sağlayacaksınız. ( İnstagram ile giriş yapanlar )


FAQs about IGTOR

No, If you are planning to use this site for likes only, then you will not follow other people. But if you use auto followers please note you will also follow other people in exchange.
After logging in you will have option to increase your limits by posting a story about this website. You have to keep story for 24 hours. Our system will verify your story after 23 hours and increase your limits.
Yes you can use downloading tools without logging into this website.
Yes we have a premium plan starting from $50.
The most advanced Instagram auto like tool.

We care about your privacy!

Important: You will not start following other users with logging into this site or using auto like tool. If you use auto followers tool then your account will also start following other users who are looking for followers.